HAKKIMIZDA

1995 yılında inşaat sektöründe proje ve uygulama esası ile faaliyete başlamış olan şirketimiz zaman içerisinde kazanmış olduğu deneyimleri daha ileriye taşımak adına 2020 yılından bu  yana Vera Ağır Metal ve Yapı Endüstrisi A.Ş. çatısı altında faaliyetlerini yürütmektedir. VERA çatısının altında proje, betonarme yapılar, çelik yapılar ve kaplama sistemleri üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir. Zaman içerisinde kendi sektöründe marka olmayı hedefleyen firmamız kalite, ekonomi, süre ve iş güvenliği ilkelerini göz ardı etmeksizin sağlam adımlarla hizmetlerine devam etmektedir. Gerek proje gerekse uygulama adımlarında her türlü teknik ve idari şartnameler ile yürürlükteki mevzuatlara uyarak çalışmalarını yürütmek firmamızın temel ilkelerindendir.

Organizasyon ve yönetim sistemleri devamlı olarak gözden geçirilmekte, bu sistemlerin sürekli geliştirilmesi için çalışmalar sürdürülmektedir. Bu çerçevede, iş yapma usullerinin ciddi bir rekabet üstünlüğü sağlayacak şekilde geliştirilmesine devam edilmektedir.

Personel eğitimine önem verilerek artan iş yükü nedeniyle çekirdek kadrolar iş potansiyeline göre takviye edilmektedir. Personel ve iş kalite anlayışımız ISO 9001-2008 çalışmaları ile güçlendirilmiş ve daha ileri düzeylere götürülmesi konusunda çalışmalar hep devam etmektedir. Uygulanmakta olan iş sağlığı ve güvenliği sistemi sayesinde kaza oranlarımızı minimize etmek temel ilkemiz olmuştur.

VeraMetalYapi

Firmamız İnşaat Mühendisliği konusunda hizmet vermek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Firmamızın yegane amacı, gerek imalat konusunda gerekse proje konusunda; etüt, tasarım, uygulama ve müşavirlik bütününü içine alan bir hizmet zincirinin, ilgili standartlar ve profesyonel anlayış çerçevesinde ülkemizde sunulabilmesini gerçekleştirebilmektir.

Merkez

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul Plaza A Blok No:20/41 K.9 Maltepe / İSTANBUL

vera@verametalyapi.com +90 216 912 06 93 Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 18:00 Pazar: Kapalı

Abone Ol